KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14545004
nr 1454 5004
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Två damer. Signerad. Akvarell, 14,5x19 cm, yttermått inklusive ram: 29x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:00:22
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren